Wyszukiwarka

Typ transakcji:

Rodzaj nieruchomości:

Rynek

dowolny pierwotny wtórny

Lokalizacja:

Numer oferty:

Typ domu:

Typ budynku:

Typ działki:

Typ lokalu:

Typ obiektu:

Liczba pokoi:

Liczba pomieszczeń:

od do

Cena (zł):

od do

Cena za m² (zł):

od do

Powierzchnia m2:

od do

Piętro:

od do

Praca

Praca na stanowisku agenta nieruchomości.

Do kogo kierujemy ofertę pracy?

- do osób z terenu w Łodzi i miast przylegających oraz Piotrkowa Trybunalskiego i Tomaszowa Mazowieckiego,

- do kobiet i mężczyzn, bez ograniczeń wieku,

- do osób, które lubią pracę polegającą na kontakcie z innymi ludźmi, lubią  się uczyć,

potrafią organizować własny czas pracy, lubią zarabiać i lubią też  pracować.

Czego oczekujemy od Kandydata?

- wykształcenie minimum średnie

- wysoka kultura osobista

- bardzo dobra znajomość języka polskiego w mowie i piśmie

- obowiązkowość

- gotowość do ciągłego poszerzania wiedzy

- komunikatywność

- uczciwość

Co oferujemy?

- pełne szkolenie przygotowujące do pracy

- cykliczne szkolenia w trakcie pracy

- pomoc merytoryczną i wsparcie przy wykonywaniu pracy

- narzędzia niezbędne do pracy

- przyjazną atmosferę

- elastyczny czas pracy  wyznaczony organizacją Agenta,

- wynagrodzenie za pracę według przejrzystego podziału zysków.

Zakres obowiązków:

- przygotowanie i prowadzenie oferty nieruchomości,

- obsługa klienta popytowego.

Osoby zainteresowanie prosimy o zgłoszenie przez formularz

znajdujący się na naszej stronie w zakładce „KONTAKT”.

 Przejdź do zakładki KONTAKT