Wyszukiwarka

Typ transakcji:

Rodzaj nieruchomości:

Rynek

dowolny pierwotny wtórny

Lokalizacja:

Numer oferty:

Typ domu:

Typ budynku:

Typ działki:

Typ lokalu:

Typ obiektu:

Liczba pokoi:

Liczba pomieszczeń:

od do

Cena (zł):

od do

Cena za m² (zł):

od do

Powierzchnia m2:

od do

Piętro:

od do
Zgłoś czego szukasz Zgłoś ofertę Notes

Kredyty

Zapraszamy Państwa

do skorzystania z naszej bezpłatnej usługi pośrednictwa kredytowego.

Dlaczego u pośrednika? Dlaczego z nami?

Poniżej kilka punktów, które odpowiadają na te pytania.

 

1. SPECJALISTA pracuje dla Was, nie dla banku.

2. BEZPŁATNIE – pośrednictwo kredytowe jest całkowicie bezpłatnie, nie poniesiecie żadnych opłat za pracę specjalisty.

3. BRAK DODATKOWYCH KOSZTÓW BANKOWYCH – bank nie naliczy Państwu żadnych dodatkowych opłat za wniosek złożony przez pośrednika, a kredyt będzie na tych samych warunkach.

4. BEZINTERESOWNOŚĆ – pośrednik kredytowy nie jest pracownikiem żadnego banku, zatem nie jest zainteresowany sprzedażą produktu konkretnego banku. Dlatego też pomoże wybrać taki kredyt, który będzie dla Państwa optymalny.

5. OSZCZĘDNOŚĆ CZASU – nie tracicie Państwo czasu na wizyty w kolejnych bankach w celu uzyskania informacji i wykonania symulacji kredytowych, ponieważ wszystkie informacje na temat wszystkich banków i aktualnych ofert znajdziecie w jednym miejscu.

6. OSZCZĘDNOŚĆ PIENIĘDZY – specjalista wykona dla Państwa symulację porównania kredytów, która wskaże wszystkie koszty każdego kredytu, dzięki czemu będziecie mogli wybrać najtańszy. Nie musicie porównywać ofert sami na podstawie informacji uzyskanych w bankach. Dostaniecie to od specjalisty.

7. WIĘKSZA MOŻLIWOŚĆ WYBORU – skoncentrowane w jednym miejscu wszystkie informacje dają pewność, że żaden bank w analizie nie został pominięty i Wasz wybór został dokonany na podstawie wiedzy o pełnej ofercie kredytowej na rynku.

8. WYGODA – nie zbieracie Państwo informacji w wielu bankach na temat procedur. Pośrednik posiada wszystkie kalkulatory wszystkich banków, wszystkie formularze wszystkich banków, na miejscu wypełni je razem z Państwem, udzieli informacji dotyczących procesowania wniosku w każdym z banków, pomoże zebrać dokumenty dodatkowe i złoży przygotowane wnioski w bankach wybranych. 

     W przypadku finansowania kredytem zakupu nieruchomości wszystkie procedury związane zarówno z zakupem jak i kredytem są skupione w jednym miejscu. Wasze zadanie polega na wyborze nieruchomości z przygotowanej dla Was oferty, wyborze kredytu z przygotowanej dla Was oferty i finalizacji transakcji z pomocą pośrednika.

9. BEZPIECZEŃSTWO – dotyczy głównie kredytów hipotecznych i deweloperskich, ale także kredytów firmowych, kredytów dla Spółdzielni i Wspólnot Mieszkaniowych. Pośrednik sprawdzi stan prawny nieruchomości i Wasze możliwości kredytowe, może również przygotować umowę przedwstępną  właściwą dla potrzeb kredytowych nawet jeśli dokonujecie kupna sami. W każdym przypadku Specjalista sprawdzi dokumentację, wskaże braki, uzupełni,  pomoże przygotować właściwy kosztorys i przygotuje wniosek w taki sposób, aby nie budził żadnych wątpliwości u analityka. 

      Skontaktujcie się z nami najlepiej zanim podejmiecie jakiekolwiek zobowiązania finansowe dotyczące planowanego przez Was projektu - tak jest dla Was bezpieczniej.

10. OGRANICZANIE RYZYKA– sprawdzając swoje możliwości kredytowe bezpośrednio w w banku najczęściej pozostawiacie zapytania w BIK. Wiele takich zapytań osłabia waszą zdolność kredytową. Pośrednik kredytowy nie składa zapytań w BIK. Posługuje się takimi samymi kalkulatorami kredytowymi jak pracownik banku i dokładnie wskaże, który bank może udzielić Państwu kredytu.

11. SKUTECZNOŚĆ  100% - w całej naszej karierze wszyscy klienci wnioskujący o kredyt za naszym pośrednictwem otrzymali decyzje pozytywne. Właśnie dlatego, że z ogromną starannością  przygotowujemy Wasze wnioski, nie pomijając niczego, co mógłby wziąć pod uwagę analityk procesujący wniosek – wszystko po to, abyście mogli zrealizować Wasze projekty. Dobrze przygotowany wniosek przed złożeniem go w banku to 99% sukcesu. 1% zostawiamy na wypadki, które nie wiemy czego miałyby dotyczyć, bo nam się nie zdarzyły.

SPRAWDŹCIE NAS!

     Pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerami telefonów:

                                                   536 27 17 34

                                                   533 487 815

 Nasze pośrednictwo kredytowe dotyczy wszystkich rodzajów  kredytów

 

 

      Wszystkie kredyty dzielą się na 3 podstawowe kategorie:

 

 

      KREDYTY HIPOTECZNE       https://www.akinitacentro.pl/kredyty/hipoteczne

 

      KREDYTY FIRMOWE             https://www.akinitacentro.pl/kredyty/firmowe

 

      KREDYTY GOTÓWKOWE     https://www.akinitacentro.pl/kredyty/gotowkowe

      

      Szczegóły na powyższych podstronach.

 

 

    Wróć do STRONY GŁÓWNEJ